#ItsOurMove - warsztaty dla kobiet w Aptiv

Już 14 marca zapraszamy Was do Centrum Technicznego Aptiv w Krakowie na wydarzenie dedykowane kobietom: Warsztaty #ItsOurMove. Czego możecie się spodziewać?
 
Autonomiczna jazda, tworzenie i testowanie multimediów dla samochodów przyszłości, praca w trybie zwinnych metodyk. Tak wygląda nasza codzienność, do której chcemy Was serdecznie zaprosić. W czasie zaplanowanych warsztatów przeniesiemy się do krainy nowych technologii dedykowanych branży automotive. Wspólnie przyjrzymy się jak działa system sterowania gestami oraz sprawdzimy jak Agile zmienia tryb i efekty pracy naszych zespołów. Zadbaliśmy również o to, aby dobrze przygotować każdą z Was do przyszłych rozmów rekrutacyjnych. Zobacz naszą agendę i dołącz do wybranego wydarzenia!
 
KIEDY: 14.03.2019 godzina: 17:30 – 20:00
GDZIE: Powstańców Wielkopolskich 13 budynek F

BEZPŁATNA REJESTRACJA: dzienkobietaptiv.evenea.pl

 

  • Wprowadzenie do testowania na przykładzie systemów monitorowania wnętrza pojazdu Chcesz się dowiedzieć jak technologia wpływa na nasze bezpieczeństwo? A może interesuje Cię system sterowania gestami i monitorowanie kierowcy? Jeżeli tak, zapraszamy Cię na warsztaty do naszego laboratorium! Przedstawimy Wam cele i funkcje monitorowania wnętrza pojazdów i wspólnie wymyślimy scenariusze testowe.
  • Linux bez okienek nie jest taki straszny! Podczas jazdy samochodem bardzo rzadko zastanawiamy się nad budową szczegółami technicznymi w jaki sposób i jak działa auto. Nie mniej czasami dobrze jest podnieść maskę i zobaczyć co znajduje się pod spodem. Podczas naszych warsztatów zrobimy to samo z systemem operacyjnym. Sprawdzimy co kryje się POD okienkami. Popatrzymy na budowę Linuxa oraz na mechanizmy które oferuje. Zaczynamy od "zera" ale wymagana jest mocna motywacja do nauki. Prosimy o wzięcie ze sobą laptopów!
  • Scrum, AutoScrum… Czym jest ten Agile? W dalszym ciągu nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy Scrum a AutoScrum oraz w jaki sposób odróżnić podejście Waterfall od Agile, a w nowym roku postanowiłaś, że będziesz pracować zwinnie? Ten warsztat jest dla Ciebie! Poznasz nie tylko podstawy metodologii, ale dowiesz się w jaki sposób wykorzystać je w swoim codziennym życiu i pracy.
  • Rozmowa rekrutacyjna. Jak się do niej przygotować? Zastanawiasz się jak dobrze wypaść podczas rozmowy rekrutacyjnej? A może chcesz dowiedzieć się na co tak naprawdę zwraca uwagę rekruter czy manager podczas spotkania? Jeżeli tak - zapraszamy na nasze warsztaty. Obalimy mity rozmów rekrutacyjnych i pomożemy Ci przygotować się do takich spotkań w przyszłości.
Zainteresowana? Zapisz się już dziś na dzienkobietaptiv.evenea.pl! Do zobaczenia!
Story Attachments (1)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey