Warsztaty dla mam #ItsOurMove

Każdego dnia w Aptiv pracujemy w krainie nowych technologii dedykowanych branży automotive. Jesteśmy jednak specjalistami nie tylko w tej dziedzinie! Wierzymy, że dobra komunikacja to podstawa w codziennej pracy, a znajomość metodologii zwinnych (czyli agile) sprawia, ze jesteśmy bardziej efektywni. Dlatego wraz z Fundacją Mamo Pracuj jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkie obecne i przyszłe mamy na wyjątkowe spotkanie już we wtorek, 6 sierpnia o godzinie 16:30. 
 

Zapisz się już dziś TUTAJ!

W agendzie: 
16:30 - 17:00 Konsultacje CV 
17:00 - 18:30 I tura warsztatów 
18:30 - 19:00 Networking + Konsultacje CV
19:00 - 20:30 II tura warsztatów 

Warsztaty
 
Style komunikacji i ich wpływ na pracę w zespole
Zespół składa się z ludzi o odmiennych cechach charakteru i potrzebach. Poznanie swojego stylu komunikacji może nie tylko polepszyć przepływ informacji, ale również wpłynąć na poprawę skuteczności działania całego zespołu. Chcesz się dowiedzieć jak? Zapraszamy na warsztaty!
 
Jak pracować w metodologiach zwinnych i zostać Scrum Masterką?
Tworzenie oprogramowania wymaga specjalistycznej wiedzy, komunikacji i ciągłego eksperymentowania. Podczas warsztatów pokażemy Ci jak pracują zespoły IT i dlaczego w zero jedynkowm świecie programistów potrzebni są nieprogramiści? 
 
 

Przygotowaliśmy również dla Was Punkt CV w którym będzie można spotkać się z rekruterami i skonsultować swoje CV.  Do zobaczenia!

warsztat-polski-blog2

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey