W Aptiv każdego dnia dbamy o nasze środowisko - kolejna ECO akcja!

Już dziś nie musimy nikogo przekonywać, że to w jaki sposób będziemy angażować się w ochronę naszej planety będzie miało realny wpływ na nasze życie za kilka lat. Każdego dnia możemy dbać o nasze środowisko na różne sposoby!

Pierwszym krokiem, który pojedliśmy w 2019 roku było wyeliminowanie nadmiaru plastiku w Krakowskim Oddziale Aptiv. Zrezygnowaliśmy z plastikowych kubków, sztućców oraz plastikowych butelek na wodę. Zastąpiliśmy je karafkami, szklanymi naczyniami na wodę oraz szklankami.

W 2020 roku idziemy o krok dalej i chcemy Was poinformować, że od początku marca we wszystkich kuchniach i łazienkach wprowadzaliśmy nowy ekologiczny ręcznik papierowy. Jest to ręcznik który łączy w sobie cechy produktów premium i najlepsze cechy produktów makulaturowych.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na nowe ręczniki papierowe?

  • Są one produktem ekologicznym - niebarwionym i niebielonym,
  • Są bardziej chłonne, mocne i niepylące,
  • Użycie ręcznika ekologicznego ogranicza zbędne odpady oraz ilość zużytych worków na śmieci,
  • Są w 100% ECOlogiczne!

Przed nami jeszcze dużo pracy. Wierzymy jednak, że każde nawet najmniejsze zaangażowanie ma sens i przyczynia się do poprawy jakości naszego środowiska. 

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey