Zobacz jak świętowaliśmy 20-lecie Aptiv w Krakowie

Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników zrobiliśmy wiele wspaniałych rzeczy w roku naszego dwudziestolecia. Co udało się nam osiągnąć?

  • Pierwszą wspólną akcją, którą zorganizowaliśmy w lutym było wsparcie Albertiany, organizowanej przez Fundację Anny Dymnej, która także obchodzi w tym roku swoje dwudziestolecie. Nie tylko firma przekazała na ten cel fundusze, ale i pracownicy dołożyli  swoją cegiełkę w ramach wydarzenia Kiermasz Talentów.
  • W kolejnym miesiącu uruchomiliśmy kampanię outdoorowa 20FOR20, w której dzieliliśmy się 20 powodami, z których jesteśmy dumni patrząc na ostatnie 20 lat
  • W tym samym czasie uruchomiliśmy dedykowaną stronę z okazji naszego 20-lecia. To właśnie TUTAJ już dziś możecie zobaczyć finalny raport podsumowujący aktywności firmy na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.
  • We wrześniu wspólnie z globalnymi liderami oraz gośćmi świętowaliśmy nasze urodziny podczas wyjątkowego spotkania on-line!

Dziękujemy za wspólne świętowanie! 

 

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey