Pracownicy o wielkim sercu

Grudzień to wyjątkowy czas w którym spełniają się marzenia. W tym roku, już po raz piąty pracownicy Aptiv pokazali ogromną chęć niesienia pomocy i przygotowali ponad 150 paczek dla dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie. Relację z wydarzenia możecie przeczytać TUTAJ

Nie mogliśmy również przejść obojętnie nad prośbą z Hospicjum Alma Spei o przygotowanie paczek dla ich podopiecznych. Udało się więc przywrócić chociaż na chwilę trochę radości i spełnić marzenia 10 dzielnych małych pacjentów hospicjum.

Jednak to nie koniec! Po raz kolejny nasi pracownicy pokazali wielkie serce i dołączyliśmy do akcji Szlachetnej Paczki. Ponad 200 osób z Krakowskiego Oddziału Aptiv przygotowało prezenty dla najbardziej potrzebujących rodzin. Koniecznie zobaczcie relację!

Ogromnie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc! Pokazaliście, że hasło #OneTeam jest naszą największą wartością, zwłaszcza w tym świątecznym okresie.

 

WhatsApp-Image-2020-12-14-at-11.03

2

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey