Mikołaj jest dumny z Rodziny Aptiv Gdańsk. Akcja świąteczna Aptiv 2020!

Zgodnie z wieloletnią tradycją, także w tym roku w gdańskim zakładzie Aptiv przeprowadziliśmy Akcję Świąteczną, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących Pracowników naszej firmy, przygotowując dla nich prezenty rzeczowe. Dodatkowo na cele pomocy była prowadzona zbiórka pieniężna do skarbonek. Całą Akcję organizowaliśmy tak, aby zadbać także o bezpieczeństwo w zakresie Covid.

Potrzeby zgłoszone nam przez Pracowników lub ich Przełożonych zamieniliśmy w anonimowe papierowe „bombki” (z numerami i opisem prezentów), które pojawiły się na naszej firmowej choince w Recepcji. Listy prezentów zostały też opublikowane na tablicach i w mailu, aby łatwiej było przedyskutować wybór. Osoby lub Zespoły chcące zrobić prezent „rezerwowały” realizację konkretnego prezentu, poprzez zabranie z choinki w Recepcji „bombki” z wybranym numerem, a następnie przygotowany prezent, oznaczony numerem z „bombki”, zostawiały pod choinką w recepcji (skąd skrzętne „skrzaty” je zabierały i dostarczały właściwym osobom).

Podsumowując, w tym roku w ramach Akcji Świątecznej Aptiv 2020:

  • zrobiliśmy kilkanaście prezentów rzeczowych dla naszych Pracowników oraz przeprowadziliśmy zbiórkę do skarbonek
  • dzięki ofiarności naszych Pracowników, wszystkie  oczekiwane prezenty znalazły się pod choinką, a każdy prezent był przepiękny zrobiony z wielką hojnością i sercem
  • do naszych skarbonek zebraliśmy kwotę 1260 PLN, którą w całości przekazaliśmy do Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Dziękujemy Pracownikom Aptiv Gdańsk za wielkie serca i tak aktywny udział w akcji!

 

pl-blog-swieta-1

Story Attachments (2)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey