Współpraca z Uniwersytetem Dzieci

W Aptiv wierzymy, że edukacja jest ogromnie ważna już od najmłodszych lat. Kiedy więc otrzymaliśmy zaproszenie od Uniwersytetu Dzieci wiedzieliśmy, że jest to inicjatywa do której musimy dołączyć! Wraz z zespołem specjalistów przygotowaliśmy dla uczestników szereg zajęć w formie zdalnej, które poruszały zagadnienia z zakresu Eco-mobility.

Uczniowie mogli więc dowiedzieć się jak będzie wyglądał świat motoryzacji w przyszłości oraz jak obecnie wyglądają systemy aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Poruszyliśmy też niezwykle ważny temat dotyczący ekologii i bezpieczeństwa na drodze zarówno z perspektywy kierowców jak i pieszych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia z bezpieczeństwa w sieci oraz wirtualna wycieczka po naszych laboratoriach.

Jesteśmy niezwykle dumni z tej współpracy! Ogromnie cieszą nas również wszystkie otrzymane oceny od uczestników. Całość wyszła na 5! Trzymamy również kciuki za wszystkich młodych studentów podczas gali finałowej, gdzie będą prezentować specjalne przygotowane prezentacje dotyczące motoryzacji przyszłości.

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey