logo_UE_rgb-1

Zmieniamy oblicze mobilności!
Dołącz do Nas!

Otwarte Stanowiska

Aptiv w Polsce

To tu tworzymy TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI.

Dołącz do tych, którzy nie poprzestają na marzeniach.

W Aptiv nasi inżynierowie decydują o tym, jak będziemy przemieszczać się w przyszłości. Zostań częścią firmy, która zmienia otaczający nas świat!

Bądź częścią rewolucji

W Aptiv tworzymy rozwiązania, które pozwalają na przemieszczanie się w bardziej bezpieczny sposób. Nasze technologie pomagają budować bardziej zrównoważone i inteligentne miasta. Dostarczamy lepszą teraźniejszość i obietnicę lepszego jutra.

Decyduj o przyszłości

Łączy nas jeden cel – znaczące obniżenie liczby wypadków drogowych. Dzięki naszej technologii i pasji możemy go osiągnąć nie w odległej przyszłości - ale w ciągu najbliższych lat. Bądź częścią tej transformacji.

Bądź w światowej czołówce

Aptiv to globalny lider, który decyduje o trendach na rynku mobilności. Jako część naszego zespołu będziesz rozwiązywać skomplikowane wyzwania mając do dyspozycji najlepsze technologie i zaangażowany zespół. Wspólnie nieustannie przesuwamy bariery niemożliwego.

Zmieniaj świat

Bierzemy na siebie wyzwania i znajdujemy rozwiązania. Eksperymentujemy, testujemy i wspólnie wyciągamy wnioski. Jako marzyciele, myślimy o możliwościach jakie mamy przed sobą. Jako pragmatycy, tworzymy technologie, które ratują życie i zmieniają nasz świat na lepszy.

Galeria Zdjęć

W Aptiv nasze pomysły inspirują zmianę. Nasze działania ją urzeczywistniają.