Zapraszamy na Dni Otwarte do Aptiv

Po wiosennym intensywnym sezonie i wydarzeniach zewnętrznych, w maju i czerwcu otwieramy nasze drzwi do laboratoriów, by pokazać Wam kulisy tworzenia samochodów przyszłości. 

  • Pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy w piątek, 10 maja w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zabierzemy Was w świat aktywnego bezpieczeństwa, by pokazać od kuchni jak nowoczesne technologie chronią nas przed wypadkami i zwiększają bezpieczeństwo na drodze.
  • Kolejna szansa na poznanie technologii dla branży motoryzacyjnej nadejdzie w poniedziałek, 20 maja pod szyldem Krakow Tech Week . Podczas eventu nasi inżynierowie pokażą Wam jak testujemy nasze produkty zgodnie z wymaganiami producentów samochodów. Zwiedzimy komory wibracyjne, klimatyczne oraz poddamy nasze sprzęty różnym próbom wytrzymałościowym!
  • Przed wakacjami zobaczymy się także w poniedziałek, 10 czerwca w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji . Tym razem zwiedzimy miejsca pracy naszych elektroników, mechaników, programistów i testerów. Zobaczymy jak tworzą serce i duszę dla naszych technologii. 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wszystkie wydarzenia obowiązuje rejestracja. Udział jest bezpłatny. 

A tak było na Dniach Otwartych w Aptiv w 2018!


 

Assets

Story Attachments (1)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey