Aptiv Gdańsk: poznajmy się

Przyszła wiosna, zrobiło się cieplej, częściej przebywamy na zewnątrz.
Także Aptiv jest tej wiosny bardziej widoczny na zewnątrz – ruszyła akcja promocyjna naszej firmy skierowana do mieszkańców Trójmiasta. 

Chcemy, żeby nasza marka była coraz lepiej rozpoznawalna i aby jak najwięcej osób miało świadomość, że w Gdańsku rodzą się samochody przyszłości.

W Aptiv kładziemy duży nacisk na rozwój naszych kompetencji, aby swobodnie funkcjonować w obszarze coraz bardziej zaawansowanych technologii – od systemów aktywnego bezpieczeństwa po autonomiczną jazdę. Poszukujemy zarówno inżynierów różnych specjalizacji, jak i pracowników produkcji.

Nasze plakaty skierowane do potencjalnych kandydatów można zobaczyć na billboardach, przystankach oraz… autobusach:

aptiv-gdansk-1

Nie możemy się już doczekać spotkań z tymi, którzy rozważają dołączenie do naszego zespołu.

aptiv-gdansk-team-1

Każdą osobę, która zechce porozmawiać z nami o rozwoju swojej kariery zawodowej w Aptiv zapraszamy do naszego zakładu (czekamy z kawą), ale też aktywnie wychodzimy do naszych Kandydatów podczas różnych wydarzeń lokalnych.
Najbliższe z nich to Trójmiejskie Targi Pracy odbywające się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej już we wtorek 14.05.
W godzinach 9:00-16:00 zapraszamy na nasze stoisko (nr 48, w budynku "B" Wydziału ETI). 
Więcej informacji o wydarzeniu: jobfair.pl
Więcej informacji o naszym zakładzie: www.aptiv.com/kariera/gdansk
 
Do zobaczenia!

 

aptiv-gdansk-team-3

 

Assets

Story Attachments (3)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey