Inspirujemy najmłodsze pokolenia

To jak ważne jest zdobywanie nowej wiedzy wie każdy z nas. W Aptiv staramy się nie tylko wskazywać drogę i kierunek rozwoju młodym inżynierom (którzy niedługo do nas dołączą), ale również tym z kolejnych pokoleń – uczniom szkół podstawowych. 
 
W maju odwiedziliśmy dwie szkoły na przeciwległych krańcach Polski. W Nowym Sączu pojawiliśmy się w ramach „Dni Nauki - duża dawka programowania i robotyki”. Młodzież szkolna miała okazję zobaczyć nie tylko nasze produkty, ale również nasze auto testowe od środka oraz dowiedzieć się więcej o zawodach przyszłości. 
 
We Wrocławiu w ramach Dni Kariery opowiadaliśmy o roli inżynierii IT w tworzeniu lepszej przyszłości. Na najmłodszych uczestnikach ogromne wrażenie zrobiła idea autonomicznych samochodów. Mieliśmy możliwość odpowiedzi na liczne i czasami bardzo trudne pytania ze strony uczniów. 
 
Każde takie spotkanie to dla nas fanatyczne doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że z niektórymi z tych ‘świeżo zainspirowanych’ spotkamy się za jakiś czas, aby wspólnie tworzyć samochody przyszłości.  
 
Story Attachments (1)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey