Samochody autonomiczne wjeżdżają na kolejny poziom

Praca nad pojazdami autonomicznymi to jedno z wyzwań, z jakimi mierzymy się każdego dnia w moim zespole. Kolejne linie kodu i kolejne testy, cięgle przybliżają nas do autonomicznej przyszłości. Na sukces produktów Aptiv składa się wiele elementów – kluczowym z nich jest jednak team naszych inżynierów.  Mam przyjemność kierować jednym z nich.
 
Możesz zobaczyć w jaki sposób tworzymy pojazdy jutra, lub bezpośrednio stać się częścią tej historii. Mój krakowski zespół pracuje obecnie nad 3 poziomem  autonomiczności. Przed nami start platformy, która połączy dane otrzymywane z radarów , LiDARów i kamer. To rozwiązanie zaprojektowane przez naszych inżynierów, zrewolucjonizuje życie przeciętnego kierowcy, przejmując kontrolę nad autem w najbardziej nużących momentach np. w korku czy na autostradzie.

 

My już wiemy, jaka to satysfakcja jeździć samochodem i móc powiedzieć – ten produkt powstał dzięki mojej pracy. Jeżeli Ty też chcesz tego doświadczyć, zapraszam do zespołu!


Assets

Story Attachments (2)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey