Podejmiemy każde wyzwanie

Nie jest tajemnicą, że duża część naszych pracowników to zapaleni sportowcy, którzy żadnej dyscypliny się nie boją. Na początku lipca dwaj śmiałkowie  z Aptiv wystartowali  w jednym z najtrudniejszych rowerowych ultramaratonów organizowanych Polsce. Jak im poszło?

Piękne widoki towarzyszą zawodnikom w tym wyścigu od startu do mety. Malownicza i niezwykle wymagająca trasa biegła wzdłuż rzeki Wisły od jej źródła do ujścia w Gdańsku licząc łącznie niemal 1200 km.  Trasa przebiega przez najważniejsze aglomeracje miejskie nad Wisłą. Walcząc z własnymi słabościami, pogodą, brakiem snu, ogromnym zmęczeniem i problemami technicznymi nasi reprezentanci zameldowali się na mecie na 20 i 58 miejscu z grona 400 zawodników biorących udział w wyścigu. Łukasz jechał nieco ponad 95 godzin natomiast Adamowi cala trasa zajęła prawie 128 godzin.

Zachęcamy Was również do oglądnięcia przygotowanej przez Adama relacji z wyścigu. Szczegółu znajdziecie TUTAJ

Naszym inżynierem gorąco gratulujemy i wierzymy, że w przyszłym roku wyniki będę jeszcze lepsze! 

 

Assets

Story Attachments (1)

Be part of the journey.

Want to do more than just imagine the ways our world will move tomorrow. Here’s your opportunity. Join the technology company that’s transforming the future of mobility today.

Our Journey